Bankowe pożyczki gotówkowe z wnioskiem przez internet

Pożyczka gotówkowa - Bank Millennium

Bank Millennium wyślij wniosek

db kredyt gotówkowy - Deutsche Bank Polska

Deutsche Bank Polska wyślij wniosek

Kredyt gotówkowy - Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

Bank BGŻ BNP Paribas S.A. wyślij wniosek

Kredyt gotówkowy - T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe wyślij wniosek

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota kredytu: 23 126 zł (bez kredytowanych kosztów), Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 16,93%, oprocentowanie stałe: 9,99%, całkowita kwota do zapłaty: 33 362,98 zł, całkowity koszt kredytu: 10 236,98 zł (w tym: prowizja: 3 150,56 zł, odsetki: 7 086,42 zł), 59 równych miesięcznych rat w wysokości / po: 565,47zł. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Warunki oferty: wg stanu na 01.03.2018 r. Przedstawione symulacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wyliczenia wskazane w kalkulatorze są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu dla kredytu bez ubezpieczenia. Przyznanie kredytu uzależnione jest każdorazowo od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskującego.

Kredyt gotówkowy - Getin Bank

Getin Bank wyślij wniosek

Pożyczka gotówkowa - Alior Bank

Alior Bank wyślij wniosek

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 18,15%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 8 330 zł, całkowita kwota do zapłaty: 10 532,36 zł, oprocentowanie nominalne: 5%, całkowity koszt kredytu: 2 202,36 zł (w tym opłata przygotowawcza: 1 470,00 zł (15%), odsetki: 732,36 zł), 34 równe, miesięczne raty w wysokości 309,78 zł - przykład reprezentatywny. W przypadkupośrednika kredytowego oprocentowanie w przedziale 5-7,9%. Pożyczkę po okazaniu wyciągu z ROR mogą otrzymać osoby uzyskujące dochody m.in. z umowy o pracę (regularne wpływy za ostatnie6 miesięcy) lub emeryturę (za 1 miesiąc). Pożyczka na deklarację o dochodach dotyczy wybranych źródeł uzyskiwania dochodu, np. umowy o pracę, emerytury i renty. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Informacja handlowa wg stanu na 19.05.2016 r.

Kredyt gotówkowy - eurobank

eurobank wyślij wniosek

Mini Ratka - PKO Bank Polski

PKO Bank Polski wyślij wniosek

Kredyty gotówkowe - Doradca Bankier.pl

Doradca Bankier.pl wyślij wniosek

Garść informacji o pożyczkach gotówkowych


Czym różni się kredyt od pożyczki?

Pożyczka jest bardzo ogólnym pojęciem, określającym udzielenie w tymczasowe posiadanie rzeczy lub pewnej kwoty pieniędzy na umówiony czas. Pożyczki pieniężne w Polsce podlegają regulacji ustawy o kredycie konsumenckim. Ich szczególnym przypadkiem jest kredyt, który może być udzielony przez bank lub w drodze wyjątku przez inne instytucje wymienione w ustawie. Działalność banków jest uregulowana prawnie poprzez prawo bankowe, przez co klient otrzymuje w pewnym stopniu ochronę swoich interesów. Dzięki dużej ingerencji państwa w działalność banków, zyskują one rangę instytucji zaufania publicznego. Najpopularniejszym produktem bankowym jest kredyt gotówkowy, popularnie funkcjonujący w mowie potocznej jako pożyczka gotówkowa.


Od czego zależy maksymalna kwota kredytu?

Maksymalny możliwy limit danej oferty jest sprawą indywidualną wybranego banku. Aby uzyskać kredyt o takiej wysokości, trzeba wykazać się odpowiednią zdolnością kredytową. Do oceny wiarygodności klienta jest brane pod uwagę bardzo wiele czynników. Począwszy od raportów z baz informacji finansowej, które relacjonują poziom zadłużenia oraz terminowość spłaty aktualnych i przeszłych zobowiązań. Kolejnym bardzo istotnym czynnikiem jest poziom dochodów. Może być ustalony w oparciu o zaświadczenia od pracodawcy, poprzez analizę wpływów na konto, a także PIT i inne dokumenty skarbowe. Sposobów oczywiście jest więcej, a banki sięgają wciąż po nowe w celu przyciągnięcia kolejnych klientów. Dodatkowymi źródłami takiej oceny może być nasza sytuacja osobista – stan cywilny, posiadanie dzieci, posiadanie nieruchomości.


Czy można otrzymać kredyt bez BIK?

Jest to praktycznie niemożliwe, ponieważ prawie wszystkie banki korzystają z baz informacji finansowej. Wśród nich Biuro Informacji Kredytowej dzierży palmę pierwszeństwa. Negatywne wpisy w tej bazie czynią nas mało wiarygodnymi klientami. Co ciekawe, pusty BIK też może być przyczyną odmowy udzielenia kredytu. Natomiast pozytywne wpisy mogą znacząco uprościć formalności oraz podwyższyć zdolność kredytową. Bank w raporcie otrzymuje wyliczony scoring kredytowy, który może zostać obniżony przez składanie wielu wniosków kredytowych w ostatnim czasie.


Jak szybko wypłacane są pieniądze?

To też jest uzależnione w zdecydowanym stopniu od instytucji do której wnioskujemy. Będąc stałym klientem solidnego banku możemy liczyć na kredyt od ręki, na przysłowiowy dowód. W przypadku większych formalności czas ten może się przedłużyć, ale nie powinien jednak przekraczać tygodnia w przypadku mniejszych kwot. Wiele w tym względzie zależy od nas i od tego, czy posiadamy przygotowane wymagane dokumenty. To może znacząco przyspieszyć wszystkie procedury.


Jakie dokumenty mogą być wymagane?

Najważniejszym dokumentem jest dokument tożsamości, taki jak np. dowód osobisty. Jest niezbędny przy podpisaniu umowy. Różnego rodzaju zaświadczenia o dochodach, od zaświadczeń od pracodawcy, odpowiedni PIT, wyciągi dokumentujące wpływy na konto bankowe, umowy o dzieło, odcinki rent i emerytur i i inne. W wielu bankach będzie wymagana zgoda współmałżonka. Większe wymagania będą musiały spełnić osoby prowadzące działalność gospodarczą, dostarczając zaświadczenia o niezaleganiu składek i podatków od ZUSu i Urzędu Skarbowego.


Jak wybrać tani kredyt?

Najtańszy kredyt będzie posiadał najmniejsze całkowite koszty, wyszczególnione w umowie. Wśród nich mogą być prowizje, opłaty przygotowywacze oraz oprocentowanie. Dużym ułatwieniem w ocenie całkowitego kosztu jest RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Jest wyliczana na podstawie dyrektywy zawartej w ustawie o kredycie konsumenckim i zawiera pełną informację o sumarycznym koszcie pożyczki. Warto też zwrócić uwagę na warunki wcześniejszej spłaty, często można zaoszczędzić na odsetkach w pozostałym okresie.